У Кіровограді відбувся ХV міський чемпіонат з гри «Брейн-ринг»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9713_1.jpg)
Відділ сім'ї та молоді Кіровоградської міської ради спільно з Кіровоградською обласною лігою інтелектуального розвитку молоді провели ХV міський чемпіонат з гри «Брейн-ринг» (весняний сезон) серед студентських команд.
В інтелектуальній грі взяли участь 11 команд з вищих навчальних закладів міста І-ІІ, ІІІ-ІV рівнів акредитації. Перше місце здобула команда Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка «Песец», 2 місце – команда НВК «Кіровоградський колегіум» «Умные люди», 3 місце – команда педагогічного ліцею «Epic Win». Переможці отримали грамоти та пам'ятні подарунки від відділу сім'ї та молоді.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)