У Кіровограді відбулось свято «Золотого слова пектораль»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30117_1.jpg)
Досвід людства упродовж тисячоліть доводить, що мова об’єднує народи в нації і зміцнює державу.
До Міжнародного дня рідної мови колектив бібліотеки-філії №8 підготував літературно-музичне свято «Золотого слова пектораль», на яке були запрошені учні четвертих класів загальноосвітнього навчального закладу №16.
Увазі присутніх було представлено інформ-досьє «Мова – ім’я народу, візитівка нації», з якого вони дізналися про складний та тернистий шлях української мови до її визнання та становлення.
Хлопці та дівчата отримали чудову нагоду перевірити свої знання з мови, відповідаючи на запитання інтелект-вікторини «Веселкова наша мова». Не обійшлося і без мовознавчих конкурсів та ігор, таких як: «Поетична п’ятихвилинка», «Вгадай пісню», «Антисуржик», «Юні художники», «Добери слово».
Лунав сміх та звучала мелодія українського слова і на душі ставало радісно, що українська мова є! Все це створювало атмосферу свята.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)