У Кіровограді розпочато попередній продаж квитків на матч «Зірка»-«Гірник»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31444_1.jpg)
На стадіоні «Зірка» розпочато попередній продаж квитків на матч 30-го туру чемпіонату України серед команд першої ліги «Зірка» (Кіровоград) – «Гірник» (Кривий Ріг), який відбудеться 1 червня 2016 року.
Любителі футболу запрошуються на заключний тур чемпіонату, в якому вже чинний чемпіон першої ліги поміряється силами з претендентом на медалі. Окрім того, після матчу відбудеться вручення кубку за перемогу в чемпіонаті та золотих медалей чемпіонату.
Тож справжні любителі мають змогу особисто привітати земляків з цією визначною перемогою.
Нагадаємо, що матч розпочнеться о 18:00.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)