У Кіровограді під час святкування Дня міста порушень громадського порядку допущено не було
![](http://fotoinform.net/uploads/news_6603_1.jpg)
Близько 600 працівників міліції забезпечували охорону громадського порядку під час проведення масових заходів з нагоди святкування 257-ої річниці з дня заснування міста. Про це Інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у ВЗГ УМВС Кіровоградської області
Загалом протягом двох днів в обласному центрі було проведено 7 масових заходів, участь у яких взяли майже 20 тисяч громадян.
Крім того, на минулих вихідних святкували День міста і жителі Бобринця, у місті Олександрії відбувся матч Чемпіонату України з футболу між командами ПФК «Олександрія» та «Кривбас» (Кривий Ріг), а кіровоградська «Зірка» приймала на своєму полі команду «Титан» (Армянськ). Працівники міліції також забезпечували охорону громадського порядку під час святкових заходів у районному центрі та проведення футбольних поєдинків.
Завдяки зусиллям правоохоронців порушень громадського порядку не було допущено.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)