У Кіровограді на дітей пільгових категорій очікують приємні сюрпризи
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31491_1.jpg)
Діти учасників АТО, сироти та діти, що перебувають у складних життєвих обставинах на свято останнього дзвоника отримають незвичайний подарунок - півтори тисячі флаєрів на безкоштовне відвідування атракціонів на території Дендропарку у період із 6 по 8 червня.
Така можливість випала завдяки спільній ініціативі Кіровоградського міського голови Андрія Райковича та голови наглядової ради "Корпорації "ХХІ століття" Лариси Онул.
Першого червня, у Міжнародний день захисту дітей, завдячуючи співпраці соціальновідповідального бізнесу і влади, за підтримки Лариси Онул та голови Кіровоградської ОДА Сергія Кузьменка, до Дендропарку з'їдуться талановиті діти з усіх куточків Кіровоградщини. Більше 200 обдарованих дітей та дітей учасників АТО зможуть безкоштовно покататися на атракціонах парку розваг та сімейного відпочинку.
А от для усіх інших малюків та підлітків 1 червня із 9:00 до 12:00 діятиме знижка 50% на відвідування будь-яких атракціонів парку. про це повідомляє сайт міськради.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)