Центральна міська ялинка востаннє радує око мешканців Кропивницького
![](http://fotoinform.net/uploads/news_34719_1.jpg)
Центральна міська ялинка на площі Героїв Майдану востаннє радує око мешканців міста. На наступні Новорічні свята у Кропивницькому буде закуплена і встановлена нова зелена красуня.
Як повідомила начальник відділу культури і туризму міської ради Анна Назарець, 12-метрова новорічна ялинка, що сьогодні стоїть на центральному майдані Кропивницького, добром і правдою прослужила людям 10 сезонів – саме таким є гарантійний термін її експлуатації.
Конструктивні елементи ялинки вже використали свій технічний ресурс і їх подальше використання може бути небезпечним - такий висновиок зробили контролюючі органи.
Цьогорічна ялинка простоїть на площі Героїв Майдану до 14-19 січня.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)