Ток-шоу «МИ»: Мала академія - велике майбутнє
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9993_1.jpg)
13 юних науковців з нашої області стали переможцями Всеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідних робіт учнів- членів Малої академії наук України
Частина представлених ними розробок і винаходів вже патентується і незабаром використовуватиметься у промисловості. Для територіальне відділення Малої академії наук учнівської молоді це не просто перемога, а тріумф до якого йшли довгі 16 років.
Про Малу академію наук, про її викладачів і слухачів , про нові горизонти і перспективи говоритимуть сьогодні в студії Ток - шоу «МИ» о 19.45
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)