Свято осінніх іменинників
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7468_1.jpg)
В ДЮК «Чайка» відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради, що по вул. Волкова, для вихованців дитячо-юнацьких клубів «Гермес» та «Чайка» педагогом-організатором Тетяною Федоткіною проведено «Свято осінніх іменинників».
Діти та педагоги вітали 22 іменинників, які відзначали свій день народження восени. Свято пройшло весело і цікаво – всі присутні співали пісні про день народження та осінь, про радість дитинства, водили хороводи, брали участь в різноманітних конкурсах. Завершилося свято чаюванням з великим іменинним тортом. Матеріальну допомогу в проведенні свята надав депутат міської ради Ігор Вікторович Волков.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)