Стипендіатка голови облради розповість кропивничанам, на честь кого названі вулиці
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57908_1.jpg)
Студентка педагогічного університету імені Винниченка Єлизавета Єрещенко разом із командою однодумців працює над топонімічним проєктом, у рамках якого розповідатиме про людей, чиїми іменами названі вулиці в Кропивницькому.
Про це голова обласної ради Сергій Шульга повідомив у Facebook сьогодні, 11 липня.
Він зазначив, що спочатку команда проєкту планувала розпочати розповіді з письменників.
«Поговорив із креативною групою і дівчата пристали на моє прохання, щоб у числі перших були Герої, які поклали своє життя за незалежність, а водночас і за те, щоб якраз тут, у тилу, наші діти мали можливість розвивати свої ідеї», - зауважив Сергій Шульга.
Голова облради повідомив, втілити ініціативу студентів допомагатимуть обласна універсальна наукова бібліотека імені Чижевського, Музей мистецтв, а також Регіональний центр наукових досліджень з історії України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)