Спортсмени Кіровоградщини вибороли чотири медалі (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59872_1.jpg)
Спортсмени Кіровоградської області на змаганнях Кубку України серед дорослих та юніорів з веслування на байдарках і каное, що є відбірковими перед участю в Кубках Світу та чемпіонатах Європи, який проходив в Умані завоювали 4 медалі (2 срібні та 2 бронзові).
Іван Білоус (каное-одиночка, 200 м) зайняв 2 місце і в каное-четвірці на 500 м - 3 місце. Аліна Молдованова в каное-четвірці на 500 м зайняла 2 місце, а Іван Команов в каное-четвірці на 500 м - 3 місце.
Також спортсмени були за долі секунд до п’єдесталів зайнявши четверті та п’яті місця.
У зв’язку з ракетними обстрілами, які були перед останнім днем змагань, спортсмени не змогли прийняти участь у перегонах на довгій дистанції (5000 м). Змагання закінчилися достроково.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)