Сьогодні День місцевого самоврядування
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7580_1.jpg)
Шановні кіровоградці, працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад!
Щиро вітаємо вас із Днем місцевого самоврядування! Становлення України як незалежної держави великою мірою пов’язане з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого міста.
День місцевого самоврядування - це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного міста, дбають про його розквіт і зростання. Глибоко переконані, що завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісній співпраці з територіальною громадою нам вдасться не лише вирішити чимало непростих питань у житті міста, а й реалізувати багато перспективних планів та задумів. Бажаємо всім кіровоградцям здоров`я, миру та злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови рідного міста й усієї нашої держави.
З повагою
Міський голова Олександр Саінсус Секретар міської ради Ігор Волков
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)