Що чекає Кіровоградщину у 2022 році
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55226_1.jpg)
Голова обласної ради Сергій Шульга взяв участь у нараді під головуванням голови Кіровоградської ОДА Марії Чорної з питання організації роботи у частині формування проекту програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2022 рік.
До обговорення долучились представники обласної ради та адміністрації, представники аграрного сектору, підприємці, а також голови територіальних громад Кіровоградської області.
Учасники обговорили даний проект програми у ключових аспектах економіки, освіти, охорони здоров'я та фінансів.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)