Шановні кіровоградці та жителі області!
![](http://fotoinform.net/uploads/news_11564_1.jpg)
Щиро вітаю вас з Днем Незалежності нашої держави!
У серці кожного українця серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього, усвідомлення особистої відповідальності — обов’язок кожного з нас, адже саме від нас залежить чи посяде Україна достойне місце у світі.
У цей визначний день бажаю вам козацького здоров`я, сімейного благополуччя, миру, плідної праці, надійної підтримки колег і друзів, любові й шани рідних.
Нехай це свято додає наснаги для творчих здобутків в ім’я нашої незалежної Батьківщини.
Зі святом Вас!
З повагою
Начальник Управління Держтехногенбезпеки
у Кіровоградській області
полковник служби цивільного захисту
І.В. Парфьонов
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)