Шахтарські профспілки Кіровоградщини виступлять на сесії облради
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56524_1.jpg)
Представники профспілкових організацій ДП «СхідГЗК», які стали на підтримку шахтарів-ветеранів, виступлять на сесії Кіровоградської обласної ради 3 грудня.
Профспілки пояснюють, хочуть донести депутатському корпусу свою позицію щодо законопроекту № 3663. На їхню думку, закон урізає соціальні гарантії, в тому числі для шахтарів-ветеранів.
«Прийняття закону категорично не можна допустити. Адже це позначиться на соціальних гарантіях для тих, хто пропрацював на державних підприємствах у шкідливих умовах і, як наслідок, отримали інвалідність. Ми хочемо закликати депутатів ініціювати звернення до керівництва держави та Верховної Ради не приймати закон», - пояснив голова профспілкового комітету Інгульської шахти Михайло Мельник під час зустрічі з головою обласної ради Сергієм Шульгою та заступником Дмитром Ліньком.
Нагадаємо, наразі в роботі сесії обласної ради триває перерва. Засідання продовжиться о 10:00 3 грудня.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)