Сезонні сільськогосподарські ярмарки стануть у Кіровограді традиційними
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29347_1.jpg)
Передноворічний ярмарок у Кіровограді був організований на високому рівні. Таку оцінку організаторам святкової торгівлі дав міський голова Андрій Райкович під час наради з керівниками виконавчих органів міської ради сьогодні, 28 грудня.
У ярмарку взяли участь понад 50 торгівельних і виробничих підприємств Кіровограда і виробники сільськогосподарської продукції із 17 регіонів області.
Сезонні ярмарки у Кіровограді мають бути постійними - таке доручення міський голова поставив перед управлінням сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради.
- Ми сільськогосподарський регіон і у нас є усі можливості надати людям можливість купувати широкий асортимент продуктів за найнижчими цінами, - наголосив Андрій Райкович. – Ярмарки мають готуватися системно і проводитися не тільки у центрі міста, на площі Богдана Хмельницького, а й у мікрорайонах обласного центру.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)