Сергій Шульга прогнозує переформатування громад на Кіровоградщині
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56708_1.jpg)
Голова обласної ради Сергій Шульга прогнозує переформатування територіальних громад на Кіровоградщині у 2022 році. Про це він сказав в ефірі «Суспільне.Кропивницький» сьогодні, 24 грудня.
Він уточнив мова йде про об‘єднання неспроможних громад із фінансово спроможними.
«Є громади, які мають і фонди розвитку, а є такі, яким не вистачає коштів на утримання. Тому я прогнозую, що в наступному році деякі громади вимушені будуть приєднуватися до спроможних», – зазначив Сергій Шульга.
Голова обласної ради нагадав, що ініціював створення Муніципальної ліги – дорадчого органу, покликаного об‘єднати громади Кіровоградщини задля спільного вирішення проблем.
У Кіровоградській області утворено 49 територіальних громад.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)