Сергій Ларін високо оцінює результативність роботи "Гарячої лінії" (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_10987_1.jpg)
Результативність роботи "лінії", на думку голови облдержадміністрації, підтверджують десятки тисяч дзвінків, що надійшли за 2 роки. Якщо бути більш точними – це 36 тисяч.
Сергій Ларін пригадав, що коли проект тільки запускався, були певні побоювання – чи вдасться забезпечити його успішну роботу. І спочатку, закономірно, що дзвінків було небагато. Але, коли люди переконалися, що на їхні скарги і прохання реагують реальними діями, кількість дзвінків почала збільшуватись у геометричній прогресії.
- Більшість проблем, з якими люди звертаються до влади, не варті і з'їденого яйця – дерево спиляти, шматок тротуару полагодити. Та тільки ж чиновники не завжди розуміють, що від них вимагають. Я коли приїжджаю у райони, люди розповідають – телефонуємо Ларіну, і тоді завжди все швидко робиться. "Гаряча лінія" – це серйозний стимул у роботі влади, - зазначив Сергій Ларін.
фото Ігоря Філіпенка.
пряма мова Сергія Ларіна
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)