Сергій Ларін та Микола Ковальчук вітають ветеранів Кіровоградщини
![](http://fotoinform.net/uploads/news_6673_1.jpg)
Шановні ветерани!
Важко переоцінити вашу наполегливу працю, мужність, героїзм і відвагу заради становлення Кіровоградщини, як самодостатньої області з власними славними традиціями та історією.
Пройдений шлях ветерана Великої Вітчизняної війни, і ветерана збройних сил чи органів внутрішніх справ, і воїна-інтернаціоналіста, і ветерана праці, всіх, кому ми завдячуємо українською державністю, - гідний взірець для наслідування. Бути вашими послідовниками - велика честь і відповідальність.
Запевняємо вас, що турбота про ветеранів, пенсіонерів, інвалідів, усіх громадян похилого віку – є пріоритетом у діяльності обласної влади. Такою є вимога Президента. Таким є наш обов’язок перед вами.
Бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття, спокійної, затишної старості.
Добра вам, миру, радості від дітей та онуків на довгі роки.
З повагою Голова обласної державної адміністрації Сергій ЛАРІН |
Голова обласної ради Микола КОВАЛЬЧУК |
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)