Сергій Ларін та Микола Ковальчук вітають підприємців Кіровоградщини
![](http://fotoinform.net/uploads/news_6357_1.jpg)
Шановні підприємці Кіровоградщини! Щиро вітаємо вас із професійним святом!
Ваша праця, ваша власна справа надзвичайно важливі для розвитку економіки Кіровоградщини. Знайти і міцно зайняти своє місце в економічному просторі регіону, втілювати в життя нові ідеї та проекти - це талант і одночасно велика праця, гідна пошани і підтримки.
Не зважаючи на певні труднощі сьогодення, більшість колективів великих і малих підприємств області активно працюють, досягають збільшення обсягів виробництва, стабільно виплачують заробітну плату своїм працівникам.
Ми дякуємо вам за підтримку і участь у масштабній економічно-патріотичній акції "Купуй кіровоградське".
Бажаємо вам нових успіхів у бізнесі, вдалих угод, надійних партнерів, вагомих здобутків та нескінченної ділової енергії для реалізації нових бізнес-проектів. Здоров'я, миру і добробуту вам та вашим родинам.
З повагою Голова обласної державної адміністрації Сергій ЛАРІН |
Голова обласної ради Микола КОВАЛЬЧУК |
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)