Сергій Кузьменко керівникам територій: Ми відповідаємо за те, щоб кожен реалізований проект був успішним

Січень 12, 2018 | Новини | Переглядів: 626 | Коментарі: 0

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко провів із представниками обласного військового комісаріату нараду з питань відбору громадян на військову службу за контрактом та організації призову на строкову службу. 

Оскільки в нараді взяли участь голови райдержадміністрацій і їх профільні заступники, очільники районних рад, міськвиконкомів та об’єднаних територіальних громад, голова облдержадміністрації окреслив керівникам територій ключові завдання, які необхідно виконати у 2018 році.

Перше, на що звернув увагу Сергій Кузьменко, – усі дошкільнята Кіровоградщини повинні мати змогу відвідувати дитсадки.

"Питання відкриття нових груп, будівництва дитячих садків або створення на базі НВК дошкільних відділень – це ваше першочергове завдання, шановні колеги", – наголосив голова ОДА та зауважив, що вже ініційовано будівництво кількох таких об’єктів. – Хочу, щоб улітку, максимум восени, ці проекти були реалізовані і у нас з'явилися нові місця для дітей в дошкільних навчальних закладах. В області не має бути черг в дитсадки".

Наступне завдання голови облдержадміністрації для керівників територій – підготовка якісної проектно-кошторисної документації на реалізацію проектів.

"Я даю доручення управлінню капітального будівництва і своєму першому заступнику: усі компанії, які виготовляли проектно-кошторисну документацію неякісно, мають бути перевірені правоохоронними органами. І перелік цих компаній повинні отримати усі керівники територій, – наголосив Сергій Кузьменко. – Ми маємо знати, хто працює на розбудову області, а хто займається речами, далекими від законності".

Голова облдержадміністрації зазначив, що за виконання цього завдання відповідальні усі: райони, міста, об’єднані територіальні громади, управління капітального будівництва:

"Усі використовують кошти платників податків, тому треба відноситись до них, як до власних коштів – освоювати раціонально і по-господарськи". Керівник ОДА підкреслив, що необхідно перевірити усю проектно-кошторисну документацію на проекти, які вже реалізовуються в області, і якісно готувати ПКД на ті проекти, що будуть реалізовані у 2018 році, зокрема, на спорудження нових сільських амбулаторій та придбання для них спеціалізованого транспорту, на будівництво міні-футбольних полів. "Ми є представниками держави і відповідаємо за те, щоб кожен проект був успішним", – підсумував Сергій Кузьменко.


Ви можете підтримати наш портал Фінансово

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool