Рятувальники здійснили спецобробку громадських місць у 2-х селах Кіровоградщини
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51926_1.jpg)
На Кіровоградщині триває комплексна робота, спрямована на протидію поширенню коронавірусної інфекції.
19 червня на прохання голів Млинківської та Попівської сільських рад Онуфріївського району рятувальники 33-ї Державної пожежно-рятувальної частини з метою профілактики поширення інфекційних захворювань провели спеціальну санітарну обробку 4-х магазинів, дитячого садка, 4-х зупинок громадського транспорту, поштового відділення, Будинку культури та 2-х сільських рад.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)