Рятувальники Кіровоградщини відзначили прийдешній День Незалежності України
![](http://fotoinform.net/uploads/news_45124_1.jpg)
23 серпня напередодні визначного для кожного українця свята – Дня Незалежності України в Управлінні ДСНС у Кіровоградській області відбулись урочисті збори.
Під час урочистостей начальник Управління ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк привітав рятувальників з прийдешнім Днем Незалежності й побажав сумлінно виконувати професійні обов’язки та бути вірними справі служіння українському народові. Також присутнім було зачитано привітання Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з нагоди державних свят.
Крім того, за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов'язків, ініціативність та енергійність, виявлені під час виконання поставлених завдань, та з нагоди відзначення Дня Незалежності України особовому складу Управління та підпорядкованих підрозділів було вручено відзнаки, грамоти і чергові спеціальні звання.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)