Рятувальники Кіровоградщини продовжують надавати допомогу водіям
![](http://fotoinform.net/uploads/news_47243_1.jpg)
Рятувальники Управління ДСНС України у Кіровоградській області продовжують надавати допомогу водіям автомобілів на автошляхах області.
За добу, що минула, рятувальники 34 рази надавали допомогу водіям автотранспорту, з них: 32 вантажівки, 5 легкових автомобілів, 1 інкасаторська машина, 1 автобус та 1 мікроавтобус.
Наразі рятувальники продовжують надавати допомогу водіям. Найбільшу кількість разів залучались бійці 19-ї ДПРЧ м. Новоукраїнка, 18-ї ДПРЧ м. Знам’янка, 2-го ДПРЗ м. Олександрія та 1-го ДПРЗ м. Кропивницький.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)