Рятувальники Кіровоградщини приборкали 3 пожежі різного характеру
![](http://fotoinform.net/uploads/news_45607_1.jpg)
За добу, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області тричі гасили пожежі різного характеру.
Так, 25 вересня о 16:38 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на території дачного кооперативу у смт Побузьке Голованівського району.
На момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу на місце події горіло 10 м2 безгосподарчої будівлі. Силами вогнеборців 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Голованівська о 17:17 пожежу було локалізовано та о 18:20 – ліквідовано.
Крім того, двічі виникали пожежі сміття: у м. Кропивницькому, проїзд Аджамський, бійці 1-го Державного пожежно-рятувального загону загасили загоряння 60 м2 побутових відходів на відкритій території, а рятувальники 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини приборкали пожежу 10 м2 сміття та зернових відходів на вул. Ташлицька у м. Гайворон.
В усіх випадках травмованих та загиблих немає. Причини пожеж з’ясовують фахівці.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)