Рятувальники Кіровоградщини кілька разів усували перешкоди, що створювали аварійні дерева
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55351_1.jpg)
Протягом минулої доби до Служби порятунку «101» надійшло 5 повідомлень з проханням надати допомогу по усуненню перешкод, що створювали для життєдіяльності населення аварійні дерева.
Зокрема рятувальники 21-ї ДПРЧ прибрали дерево з території ліцею по вул. Центральна м. Гайворон, бійці 2-го ДПРЗ спиляли гілку дерева, що могла впасти на дитячий майданчик по вул. Садова м. Олександрія, у с. Михайлівка Добровеличківської СТГ рятувальники 15-ї ДПРЧ усунули загрозу падіння дерева на приватний будинок, особовий склад 32-ї ДПРЧ спиляв дерево, що могло впасти на покрівлю адмінбудівлі та рятувальники 1-го ДПРЗ прибрали дерево, що перешкоджало руху транспорту по вул. Гоголя обласного центру.
Прес-служба ГУ ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)