Рівненська область: рятувальники вивільняли автомобілі зі снігових заторів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_14309_1.jpg)
08 березня о 16:50 за номером 101, почали надходити повідомлення, що необхідна допомога водіям автотранспортних засобів, які внаслідок сильних поривів вітру та снігових переметів потрапили у снігові затори, неподалік села Мости та смт. Мізоч Здолбунівського району
На місце події відразу було направлено пожежно-рятувальний автомобіль місцевої пожежної команди смт. Мізоч та автогрейдер Здолбунівськокого райавтодору.
Рятувальниками Державної служби з надзвичайних ситуацій із снігової пастки вивільнили 7 легкових автомобілів та 1 маршрутний мікроавтобус «Рівне-Залісся», в яких знаходилося 39 людей, з них 6 дітей.
ДСНС України
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)