Рівненська область: Масове отруєння могло статися через заражену фекаліями воду
![](http://fotoinform.net/uploads/news_14777_1.jpg)
Протягом 3–5 квітня з с. Могиляни Острозького району до центральної районної лікарні з діагнозом «гострий ентероколіт» госпіталізовано 20 осіб (19 дітей та 1 дорослу особу). Попередня причина отруєння – вживання питної води централізованого водопостачання.
Станом на 7 год. 6 квітня на лікуванні перебуває 17 осіб (16 дітей та 1 доросла особа), виписано 3 дітей. Перебіг захворювання госпіталізованих – легкого ступеня важкості. Фахівцями районної та обласної СЕС проводиться комплекс протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів. Місцевими органами влади для мешканців села організовано підвіз питної води автоцистернами. Ситуація знаходиться під контролем Головного управління ДСНС у Рівненській області, повідомляє ДСНС України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)