Привітання голови обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка до Дня Збройних Сил України
![](http://fotoinform.net/uploads/news_34146_1.jpg)
Дорогі земляки! Шановні військовослужбовці!
6 грудня - особливий день, день коли ми відзначаємо свято справжніх патріотів, захисників, усіх тих, хто складав військову присягу на вірність Україні.
Збройні Сили України - це незмінний гарант безпеки нашої держави, справжня національна гордість. Саме на військових покладено основний тягар боротьби із агресією в Україні, саме їм ми дякуємо за свободу та незалежність.
Знаю, що сьогодні військова служба це не просто професія, для більшості з вас вона стала справою всього життя.
Нехай щира любов до Батьківщини, славетні бойові подвиги та народна повага надихають вас на нові здобутки у шляхетній справі захисту миру і спокою українського народу. Бажаю вам міцного здоров’я, незламної волі, надійного родинного захисту та здійснення всіх ваших мрій!
З повагою
Голова обласної державної адміністрації Сергій КУЗЬМЕНКО
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)