Прем’єр-міністр України відвідав Центр масової вакцинації в Кропивницькому
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56264_1.jpg)
Сьогодні, 26 жовтня, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, під час робочого візиту на Кіровоградщину, відвідав Центр масової вакцинації в обласному центрі.
Там він поспілкувався з відвідувачами та медиками.
«Вакцинація рятує життя. 95% пацієнтів з коронавірусом у лікарнях сьогодні — невакциновані люди. Ця статистика підтверджується в усіх країнах світу. Щеплення знижує шанси захворіти та захищає від важкого перебігу хвороби. Дуже важливо максимально збільшувати темпи вакцинації та відповідально підходити до цього питання», — сказав Денис Шмигаль.
Також він зазначив, що реєстрація в електронній системі займає багато часу. Співробітники центру повідомили Прем'єр-міністру, що розробляють варіанти як пришвидшити цей процес. Вони також зауважили, що в останні два тижні кількість охочих вакцинуватися зросла.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)