Правоохоронці привітали школярів із Днем знань (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_6336_1.jpg)
1 вересня у навчальних закладах Кіровоградщини відбулися урочистості з нагоди святкування Дня знань. Працівники органів внутрішніх справ області також долучилися до цієї події. Про це Інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у ВЗГ УМВС Кіровоградської області.
До підшефної Кіровоградської школи-інтернату завітав заступник начальника управління кадрового забезпечення УМВС в області Олександр Колтко. Від імені керівництва Управління він привітав учнів, зокрема першокласників, з початком нового навчального року та побажав успіхів у здобутті знань. В подарунок до свята школярі отримали від правоохоронців спортивний інвентар.
Загалом же працівники міліції області вже тривалий час опікуються вихованцями підшефних закладів Кіровоградщини, надають посильну допомогу та беруть участь у справі правового виховання підростаючого покоління. Тому і сьогоднішнє свято не стало винятком у добрій багаторічній традиції.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)