Працівники відділу ветеренарної міліції не завжди дотримуються адміністративного законодавства
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7798_1.jpg)
В порядку правозахисної діяльності органами прокуратури області в ході проведених перевірок додержання вимог законів в роботі відділу ветеринарної міліції УМВС України в області при притягненні громадян до адміністративної відповідальності встановлено чисельні порушення.
Найчастіше інспекторами відділу ветеринарної міліції ігноруються вимоги Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо змісту протоколу про адміністративне правопорушення. Наприклад, в них не зазначається у чому саме полягає суть правопорушення; не вказується скільки разів протягом року правопорушник притягувався до відповідальності тощо. Не завжди правопорушникам роз’яснюються їх права та обов’язки, передбачені КУпАП. Порушуються вимоги законодавства, пов’язані з врученням копії протоколу.
Поширені факти ігнорування працівниками відділу ветеринарної міліції вимог законодавства про адміністративні правопорушення щодо притягнення до відповідальності посадових осіб, винних у порушенні ветеринарно-санітарних правил. Як правило, протоколи складаються лише стосовно реалізаторів, кухарів тощо. Тим часом, посадовці уникають заслуженого покарання.
До інших виявлених порушень КУпАП відносяться: неналежний опис обставин вчинення правопорушення; незазначення статті, за якою правопорушник притягується до відповідальності.
Результатом здійснених перевірок стало відповідне подання прокуратури області на ім’я начальника УМВС України в Кіровоградській області.
Наразі подання знаходиться на розгляді.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)