МОЗ повідомляє: 12 липня (станом на 9:00) в Україні 53 521 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 1383 летальні, 26 118 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 678 нових випадків. Загалом проведено 796 680 тестувань методом ПЛР.

Порядок автоматичного бюджетного відшкодування ПДВ

Август 14, 2012 | Новини | Просмотров: 646 | Комментариев: 0

Автоматичне бюджетне відшкодування здійснюється за результатами камеральної перевірки, яка проводиться протягом 20 календарних днів, наступних за граничним терміном отримання податкової декларації, та відповідно до вимог, визначених ст.76 Податкового кодексу України.

Орган державної податкової служби зобов’язаний протягом 3 робочих днів після закінчення перевірки надати органу Держказначейства України висновок із зазначенням суми, що підлягає автоматичному відшкодуванню. Останній надає платнику податку суму автоматичного бюджетного відшкодування шляхом перерахування коштів з бюджетного рахунка на поточний банківський рахунок платника податку в обслуговуючому банку протягом 3 операційних днів після отримання висновку органу ДПС.
Посадові особи органів ДПС та органів Держказначейства України в разі порушення визначених у п.200.18 цієї статті термінів відшкодування несуть відповідальність відповідно до закону. Для отримання права на автоматичне бюджетне відшкодування сум податку на додану вартість платник податку повинен одночасно відповідати критеріям, визначеним п.200.19 ст.200 ПКУ та побудованих на аналізі даних його звітних показників та наявної податкової інформації. Пунктом 200.20 ст.200 ПКУ передбачено, що визначення відповідності платника податку цим критеріям проводиться в автоматизованому режимі протягом 15 календарних днів після граничного терміну подачі звітності.
Відповідно до п.200.21 ст.200 ПКУ, у разі невідповідності за висновком органу ДПС платника податку визначеним цією статтею критеріям та відсутності в такого платника права на автоматичне бюджетне відшкодування податку, орган ДПС зобов’язаний протягом 17 календарних днів після граничного терміну подачі звітності повідомити платника податку про відповідне рішення та надати детальні пояснення і розрахунки за критеріями, значення яких не дотримано. Відповідне рішення може бути оскаржене платником податку у встановленому порядку.
Якщо орган ДПС у встановлений термін не надіслав платнику податку зазначене повідомлення, вважається, що він відповідає критеріям для одержання права на автоматичне бюджетне відшкодування податку.


Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Кіровоградській області
 

Будь в курсі найсвіжіших і актуальних новин в місті Кропивницький! Підписуйся на наш канал в YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook. Для зручності завантажуй наш безкоштовний мобільний додаток - Аndroid
Комментарии для сайта CackleLinux Хостинг от HostPro Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений