Олександрія: пустощі з вогнем призвели до пожежі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_16456_1.jpg)
Сірники і ліки, праски і газові плити, - усім цим категорично забороняється користуватися маленьким дітям.
Проте, вони часто бувають спритнішими за дорослих. Так трапилося і 14 липня в Олександрії, де 3-річний хлопчик та 6-річна дівчинка вирішили погратися з вогнем. Місцем для дослідів обрали сарай своєї прабабусі у приватному секторі. Діти незчулися, як розпочалася пожежа. Прабабуся викликала рятувальників, які оперативно загасили займання. Всього на ліквідацію пожежі залучалося три одиниці техніки та дев’ять чоловік особового складу.
Варто сказати, що у такому віці малюки можуть не усвідомлювати наскільки серйозними можуть бути наслідки від гри з сірниками. Тому звичайна розмова про безпеку у побуті навчить дитину самостійності та вбереже від необачних вчинків.
Прес-служба Управління ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)