Олександр Саінсус зустрівся з Торговим Радником Посольства Австрії в Україні (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_10393_1.jpg)
30 травня у Кіровограді перебував Торговий Радник Посольства Австрії в Україні Грегор Постль.
В рамках програми перебування Грегора Постля на Кіровоградщині відбулася його зустріч з міським головою Олександром Саінсусом. У переговорах взяли участь також секретар міської ради Ігор Волков та заступник міського голови Ігор Василенко.
Під час зустрічі сторони обговорили перспективи співпраці та інвестицій австрійського бізнесу в економіку Кіровограда.
Олександр Саінсус ознайомив гостя із сучасним станом промисловості регіону та відзначив, що Кіровоград готовий до співпраці з потенційними інвесторами і має для цього необхідні виробничі потужності і кадровий потенціал.
Сторони обговорили можливості майбутньої співпраці в галузях сільськогосподарського машинобудування, переробки сільськогосподарської продукції, легкої промисловості, комунального господарства. При цьому міський голова наголосив, що місто найбільше зацікавлене саме в організації виробництва, а вже під нього можуть бути здійснені поставки високотехнологічного обладнання з подальшим його сервісним обслуговуванням.
У свою чергу, Грегор Постль пообіцяв передати всі пропозиції, обговорені під час зустрічі представникам австрійського бізнесу і висловив впевненість, що вони будуть втілені в реальні інвестиційні проекти.
Крім того, Грегор Постль запропонував кіровоградській стороні провести презентацію обласного центру перед представниками австрійського бізнесу на початку наступного року у Відні під час святкування 20 – ої річниці діяльності Бюро Торгового відділу Посольства Австрії. Така презентація, переконаний Грегор Постль, дозволить ефективніше зацікавити австрійську сторону і дасть можливість знайти підходи до головних напрямків, щляхів та механізмів побудови двостоннього партнерства із республікою Австрією.
По завершенні зустрічі сторони обмінялися пам’ятними подарунками.
фото Ігоря ФІЛІПЕНКА.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)