Олександр Саінсус та Ігор Волков вітають освітян міста
![](http://fotoinform.net/uploads/news_6672_1.jpg)
Шановні освітяни!
Від імені Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаємо вас з вашим професійним святом – Днем працівників освіти.
Учитель – це покликання і важка щоденна праця. Для кожного з вас діти – це сенс життя, втілення мрій, майбутнє держави. Саме вчителі невтомно плекають це майбутнє – молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. І роблять це чесно і натхненно, віддаючи вихованцям тепло своїх сердець.
У всі часи освіта була важливим чинником піднесення якості життя народу, становлення і розвитку держави. Місто зацікавлене в тому, щоб кожен громадянин Кіровограда міг отримати високий рівень освіти, якісно оволодіти професійними знаннями та достойно реалізувати свої знання та здібності.
Нехай усе задумане вами справдиться, багатство і щирість душі примножаться. Здоров’я вам, особистого щастя, творчої наснаги та злетів, людської та дитячої любові.
Міський голова О.Саінсус Секретар Кіровоградської міської ради І.Волков
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)