У зв'язку з відключеннями електроенергії для сталої роботи сайту потребуємо допомоги - ДОНАТАМИ - натиснути тут -
                                                                        

Одеські залізничники активно працюють над наповненням «Книги Трудової Слави Одеської залізниці»

Грудень 23, 2015 | Новини | Переглядів: 752 | Коментарі: 0

За ініціативою в.о. начальника регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» Григорія Бойка до 150-річного ювілею магістралі заступник начальника технічної служби Михайло Мелешко спільно з головою об’єднання ветеранів війни та праці Одеської залізниці Володимиром Зеленим підготували та продовжують працювати над наповненням електронного варіанту «Книги Трудової Слави Одеської залізниці», яку було створено з метою визнання та увічнення видатних заслуг ветеранів-залізничників.

На залізниці розробили відповідне положення згідно з яким до Книги заносять короткі біографії ветеранів нагороджених державними нагородами, відомчими і дорожніми відзнаками, які працювали на залізничному транспорті не менше 20 років і при цьому забезпечили виконання і перевиконання виробничих показників, а також проявили ініціативу і творчий підхід у роботі.

За словами самих авторів електронна «Книга Трудової Слави Одеської залізниці» має початок, але не має кінця і прийдешні покоління продовжать розпочатий літопис про трудові долі одеських залізничників. «Книга Трудової Слави Одеської залізниці» рано чи пізно повинна була б відбутися. Ідуть роки, і для того, щоб не втратити безцінний досвід ветеранів-залізничників, його потрібно вписати в історію нашої залізниці – відкрити нові й навіки зберегти відомі сьогодні широкому загалу сторінки минулого. Звичайно, добрих слів, людської поваги заслуговує кожен залізничник, котрий чесно і самовіддано працював, жив турботами і проблемами залізниці, ділив з нею успіхи й невдачі, відстоював її інтереси. І для кожного у Книзі Трудової Слави Одеської залізниці є і завжди буде достойне місце», – йдеться у передмові Книги.

На залізниці створено та діє Координаційна рада з питань розгляду поданих матеріалів для внесення інформації про ветеранів праці, працівників залізниці до Книги. Матеріали про ветеранів додають у Книгу двічі на рік до Дня працівників Профспілкової організації залізничників і транспортних будівельників України, а також до Дня залізничника.

Разом з авторами біля витоків створення Книги стояли голова регіональної організації ветеранів Шевченківського регіону Микола Нікулін; Знам’янського регіону – Лідія Геращенко, а також заступники голів рад Одеського регіону – Олена Гончарук і Херсонського регіону – Людмила Очколяс. Ветеранів, які брали активну участь у наповненні електронної книги, керівництво залізниці заохотило до ювілею магістралі знаком «150 років Одеської залізниці».

Ознайомитися з Книгою можна на офіційному сайті регіональної філії «Одеська залізниця» у розділі «Про залізницю» – «Історична довідка».

Прес-центр Одеської залізниці


Ви можете підтримати наш портал ДОНАТАМИ

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool