Об'єднаймо дітей мистецтвом
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9945_1.jpg)
З 28 квітня по 2 травня у м. Кіровограді під патронатом голови Кіровоградської облдержадміністрації Ларіна С.М. та за підтримки відділу сім'ї та молоді Кіровоградської міської ради, Ротарі Клубу, спонсорів та меценатів проходив V Міжнародний дитячий фестиваль пісні і танцю «Об'єднаймо дітей мистецтвом».
У фестивалі приймали участь дитячі колективи з м. Кіровограду, смт. Широкого (Дніпропетровська область), м. Запоріжжя, сел. Нового, с. Сазонівки, м. Білої Церкви (Київська область), а також Екваторіальної Гвінеї - 13 хореографічних, 5 вокальних та 15 вокалістів-соло, а це понад 1200 дітей.
Гран-прі фестивалю серед танцювальних колективів отримав зразковий хореографічний ансамбль «Світанок», керівник Печененко Максим (м. Кіровоград), а серед вокалістів – Олег Власюк.
Всі учасники фестивалю та переможці конкурсів отримали цінні подарунки і дипломи від організаторів фестивалю.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)