Новому керівнику «Дніпро-Кіровоград» озвучили першочергові завдання
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56734_1.jpg)
Голова обласної ради Сергій Шульга озвучив першочергові завдання призначеному виконуючому обов‘язки генерального директора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Олександру Пісному під час його представлення колективу комунального підприємства сьогодні, 28 грудня.
«Насамперед необхідно розібратися з великими втратами води, що, безумовно, впливає на формування тарифу. Також ви маєте розуміти, що будь-які інвестиції повинні мати економічний ефект. На жаль, ті результати, які ми маємо наразі, незадовільні. І звичайно - завершення розпочатих проєктів», – наголосив Сергій Шульга.
Як уже повідомлялося, сьогодні голова обласної ради підписав розпорядження про призначення Олександра Пісного в.о.гендиректора ОКВП «Дніпро-Кіровоград».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)