Новомиргородський район: На водоймі загинув 43-річний чоловік
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9792_1.jpg)
20 квітня близько 14:30 на річці Велика Вись, що в селі Кам’янка Новомиргородського району, втонув 43-річний місцевий житель. Про це Інтернет-виданню «FOTOINFORM» повідомили у прес-службі УМНС України в області
Чоловік рибалив на дерев’яному човні разом зі своєю 40-річною співмешканкою. Через тріщини у днищі всередину човна почала швидко набиратися вода. Жінка вистрибнула у воду і почала пливти до берега, а чоловік, намагаючись врятуватись, заплутався ногами у рибальській сітці. Вибратися з води він уже не зміг. Тіло загиблого цього ж дня вилучили з водойми місцеві жителі.
Дійсну причину смерті наразі встановлюють судмедексперти.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)