Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Ніч музеїв, день відкритих дверей, концерти - як у Кропивницькому святкуватимуть Міжнародний день музеїв

Май 16, 2019 | Новини | Просмотров: 1110 | Комментариев: 0

До Міжнародного дня музеїв, який відзначається 18 травня, жителів та гостей міста Кропивницький очікує цікава програма, повідомляє FOTOINFORM.NET

Кіровоградський обласний художній музей чекатиме відвідувачів на день відкритих дверей, виставки та концертну програму.

 

Місце проведення

Час проведення

Назва заходу

Біля музею

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фойє музею, І поверх

 

 

16.00-20.00

 

 

«НАNDMАDЕДИВА»

виставка - ярмарок майстрів декоративно – ужиткового мистецтва, креативного дизайну та предметів вжитку

17.00-22.00

 

 

 

 

 

 

17.00-19.00

 

ВІЛЬНИЙ МІКРОФОН

КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА

за участі виконавців найрізноманітніших музичних стилів:

Марії Моренко,Андрія Шульги, Тамари Алдошиної,Андрія Гардашнікова та гурту «Партизан-Бенд»та ін.

 

«МУЗЕЙНІ ПУНДИКИ» (виставка-продаж виробів  із тіста)

 

 За участі учнів Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі

(директор– Людмила  Снєжко)

КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА «МИСТЕЦЬКИЙ ФЬЮЖЕН»

 

 

16.00-17.15

 

ДІТИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Виступи учнів та викладачів музичної школи № 2 ім. Ю.Мейтуса м. Кропивницький

(директор - Валентина Ревенко)

17.20-18.20

МУЗИЧНО-ТАНЦЮВАЛЬНА  ФЕЄРІЯ від музичної школи № 4 м. Кропивницький(хореографічний ансамбль «Флоренс»)  

(директор– Ольга Полєвіна, викладачі – Валентин Кончаков, Світлана Свиридова)

18.30-19.00

ФЕНТЕЗІ ПІСКОМ «MAGICOFSAND»

(керівник гуртка «Малюнок піском» – Оксана Качуровська)

19.00-19.15

ШКОЛА ХІП - ХОПУ «KILL THE BEAT»

(керівник – Богдан Тітаренко)

19.15-19.25

  • ГРАЙЛИВА СКРИПКА від  ІГОРЯ ЖУКОВА

19.30-19.45

THEDANCINGWOMENSSTUDIO

(студія танцюючих жінок, тренер – Марина Корніца)

19.45-19.50

ПОКАЗОВИЙ ВИСТУП вихованців Центру оперативно-тактичної підготовки «ЦИТАДЕЛЬ»

(голова Центру, інструктор - Олег Ковальчук)

19.50-20.00

СТЕНДАП від САНЬКИ КРИКУН

20.00-20.15

СХІДНА МІСТЕРІЯу виконанні учнів школи східного танцю «ШАКТІ»

(керівник – Юлія Плугатар)

20.15-20.30

КАВЕР ДУЕТ «ONLYSOUL»

Валерія Бондюк, Вікторія Карашевич

20.30 -21.00

СТУДІЯ ТАНЦЮ ТА АКРОБАТИКИ НА ПІЛОНІ  ROYAL POLE DANCE

(керівник – Ірина Несен)

21.00-23.30

«ДУША СПІВАЄ!» у виконанніНаталії Шевченко, Марії Моренко, Андрія Гардашнікова та інш.

Фойє, ІІ поверх

17.00-23.00

ПІД ПРИЦІЛОМ ОБ’ЄКТИВУ (флешмоб «Україна Єдина»)

«ЗАМАСКОВАНА ТУРБОТА»(плетіння маскувальної сітки)

Фойє, ІІІ поверх

17.00-21.00

МИСТЕЦЬКО - ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ ДІТЛАХІВ

Фойє, ІІІ поверх

 

17.00-20.00

ДИТЯЧИЙ АРТ-ПРОСТІР

Майстер-клас по виготовленню іграшок із паперу  

від Арт-студії «Совушка» (керівники  -  Світлана та Тетяна Стороженко)

                           МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР «ВІД ТРАДИЦІЙ ДО ІННОВАЦІЙ»

Експозиційний зал «Сакрального мистецтва»,

ІІІ поверх

18.00-21.00

«ХУДОЖНЄ ТАТУ»- у виконанні студентів кафедри дизайну та мистецтва ВПНЗ Кропивницький інститут «Університет сучасних знань» (керівник – Ірина Зантарія)

 

«ДЕРЕВО ЖИТТЯ» (майстер клас по створенню колективної роботидо Міжнародного дня захисту дітей (керівник – Ірина Зантарія)

 

«БАРВИСТИЙ КИЛИМ» (майстер-клас із килимарства

(проводить Валентина Добровольська)

                                       МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР  «ЧАРІВНА МАВКА»

Експозиційний зал «Мистецтво XVIII– початку XXст.», ІІІ поверх

16.00-23.30

 

16.30-23.30

 

 19.00-22.00

ХУДОЖНЄ ФОТО - ПЕРЕВТІЛЕННЯ  «ЧАРІВНИЙ ОБРАЗ З МИНУЛОГО»

 

ФОТОСАЛОН  «ВІДЧУЙ СЕБЕ ІНАКШЕ» (куратор- Євгенія Ткаченко)

 

МАЙСТЕР - КЛАС ПО ПЛЕТІННЮ КОСИ за участю учнів Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі

 

МАЙСТЕР - КЛАС ІЗ ВІЗАЖУза участю учнів Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі

(директор– Людмила  Снєжко, керівник- Лариса Калюжна)

                       МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР «ЗУСТРІЧІ У «МАЛЬОВНИЧІЙ УКРАЇНІ»»

ІV поверх

17.30 -18.30

 

 

18.00-19.00

 

 

18.00 -20.00

 

 

 

19.00 -20.00

 

 

 

 

20.00-21.00

 

«Відродження традицій» - майстер-клас із вишивки гладдю

(проводять майстрині Раїса Корсун та Валентина Андріяшевська)

 

Майстер - клас із виготовлення «Пташки»

(проводить майстриня Ірина Татарчук)

 

«Пізнай себе» - експрес діагностика по даті народження

(проводять Людмила Овчаренко та Олександра Ткаченко - «Студія творчого розвитку»

 

Презентація відеопроекту із циклу «Особистості»: «Творчий портрет скульптора, художника - земляка Віктора Френчка» (куратори - Людмила Френчко, викладач; Світлана Чуркіна - студентка ІІІ курсу відділу теорії музики Кіровоградського музичного коледжу)

 

ЛІТЕРАТУРНИЙ  МІКС (за участі Олександра Косенка, Олени Горобець, Олени Трибуцької та ін.)

Фойє, ІVповерх

19.00-20.30

МАЙСТЕР - КЛАС ІЗ ПЕТРИКІВСЬКОГО РОЗПИСУза участю художника-реставратора музею, майстриніАнни Петренко

Експозиційний проект - картина Войцеха Коссака (1856-1942) «Кривава неділя                       у Петербурзі 9 січня  1905 р.», Виставка голограм «Археологічні скарби України»

18.00-21.00

ДЕМОНСТРАЦІЯ військового екіпірування та сучасної зброї від  

Центру оперативно-тактичної підготовки «Цитадель»

(голова Центру, інструктор – Олег Ковальчук)

 

«ВІДКРИЙ  МУЗЕЙНИЙ СКАРБ – ПІЗНАЙ ІСТОРІЮ»

(тематична екскурсія, куратор- Валентина Ноженко)

Відділ музею – картинна галерея 

Петра Оссовського «Світ                   і Вітчизна»

18.00-22.00

 

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ ХУДОЖНИКА:

Створення колективної картини  (куратор - Анатолій Кімнатний)

 21.00-22.30

Перегляд фільму Ахтема Сеітаблаєва «Хайтарма» до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18.00-21.00

КРЕАТИВНИЙ ПРОСТІР – «ТВОРИМО РАЗОМ»

ПРОВЕДЕННЯ МАЙСТЕР - КЛАСІВ:

 

Виготовлення магніту-топіарій

(проводить Оксана Голубєва– об’єднання «Креативна молодь»)

 

Виготовлення свічки із вощини

(проводить Варвара Діордієва– об’єднання «Креативна молодь»)

 

Виготовлення заколки із фоамірану

(проводить Світлана Бровенко– об’єднання «Креативна молодь»)

 

Виготовлення листівки у техніці квілінг

(проводить Галина Неділько– об’єднання «Креативна молодь»)

 

Виготовлення сувенірних олівців із ниток

(проводить Ірина Новакова – ГО Центр розвитку людини і сім’ї «Сонячний зайчик»)

 

З розфарбовування гіпсових фігурок

(проводить Дар’я Постика – голова творчої майстерні «Макош»

Також відвідувачі будуть мати можливість ознайомитися з експозиціями музею:
 «Сакральне мистецтво», «Мистецтво XVIII – початку ХХ століття», «Мальовничі куточки Степової Еллади»; експозиційним комплексом декоративно-ужиткового мистецтва та відділом музею – картинною галереєю Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»
та переглянути наступні експозиційні комплекси: 
          - Виставку творів сакрального мистецтва, переданих до фондів обласного художнього музею Службою Безпеки України та Національним художнім музеєм України;
 - Експозиційний проект - картина Войцеха Коссака (1856-1942) «Кривава неділя у Петербурзі 9 січня 1905 року»;
  - Виставку голограм «Археологічні скарби України»;
 - Експозицію «Кабінет медалей», присвячену пам’яті громадського діяча, краєзнавця, мецената, колекціонера Віктора Петракова (1947- 2016);
          - Експозицію робіт Володимира Крутоуса «Майстер історичної мініатюри» до ювілею митця;
          - Експозицію «Дотик до мрії», присвячену Дню Європи;
          - Експозицію «Поля Малої Виски» до 94-ї річниці від дня народження художника-земляка Петра Оссовського;
          - Всеукраїнський виставковий проект «Мальовнича Україна».

Коментарі для сайта Cackle







Загрузка...
Загрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений