Навчання щодо підтримки ментального здоров'я в громадах відбулось у Кропивницькому (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60918_1.jpg)
В обласному центрі відбулось навчання для 49 - и заступників голів територіальних громад з гуманітарних питань щодо організації роботи з підтримки ментального здоровʼя населення області.
Учасники отримали інформацію, як вибудувати систему психологічної підтримки в територіальних громадах області, обговорили роботу Психологічних хабів (яких в області вже 44) та організацію роботи щодо підтримки ментального здоров'я у закладах освіти.
"Психологія і ментальне здоров'я пронизують абсолютно всі сфери і напрямки, адже якщо людина, яка лікує, воює, навчає, або надає якісь послуги буде зламана, то далі руйнується все в її радіусі життя. Психологічні хаби, психосоціальна підтримка є частиною та інструментом для здійснення вашої подальшої роботи", - зазначила на зустрічі заступниця начальника Кіровоградської ОВА Катерина Колтунова.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)