Наша родина представляла Кіровоградщину у фіналі Всеукраїнського фестивалю (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_15548_1.jpg)
З нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї з 15 по 17 травня 2013 року у м. Южне Одеської області відбувся фінал Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Кіровоградщину представляли переможці обласного етапу – родина Крамаренко із Знам’янського району.
Спортивна програма Всеукраїнського фестивалю складалася із восьми комплексних естафет на суші та у воді. Боротьба за перемогу розпочалася у басейні, де учасники виконуючи нелегкі завдання організаторів змагань демонстрували не абияку кмітливість та спритність. Заключні чотири види змагань було проведено у спортивному залі. Незважаючи на всю складність естафет, а вони складались із вправ на швидкість, спритність, влучність та координацію рухів, всі сім’ї – учасниці доклали максимум зусиль та до останнього боролися за призові місця.
Та все ж таки переможених не було, адже всі сім’ї - учасниці отримали море задоволення від фестивалю та знайшли нових друзів. Тож залишається побажати їм сімейного щастя, здоров’я, спортивного натхнення та успіхів у повсякденному житті.
Всеукраїнський фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» проводиться із 2003 року за ініціативи Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у всіх областях України. Захід покликаний привернути увагу громадськості до проблем формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом, зміцнення психологічних та емоційних стосунків в сім’ї шляхом об’єднання зусиль для досягнення спільних цілей, а також спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)