Напередодні та у день місцевих виборів на Кіровоградщині 241 громадянин отримав свій паспорт
![](http://fotoinform.net/uploads/news_53069_1.jpg)
У суботу 24 жовтня та у день місцевих виборів 25 жовтня до підрозділів Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області звернулась 241 особа для отримання своїх паспортних документів.
Нагадаємо, у неділю було запроваджено додатковий робочий день. Територіальні підрозділи УДМС були відчинені з 08:00 до 20:00.
У суботу за отриманням ID-карток звернулось 105 осіб та видано 104 паспорти-книжечки з вклеєним фото по досягненню відповідного віку. У день виборів до районних підрозділів звернулось 10 осіб за виготовленими ID-картками та 22 особи за паспортом громадянина України зразка 1994 року, який подавали для вклеювання фото.
Управління ДМС у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)