На міжнародних змаганнях спортсменки з Кіровоградщини здобули «золото» та «срібло» (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_61157_1.jpg)
У місті Нітра (Словаччина) відбулися міжнародні змагання олімпійських надій із кульової стрільби.
У складі збірної України участь у змаганнях взяли вихованки комунального закладу Дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" Петрівської селищної ради Юлія Ісаченко та Ольга Лепська.
У перший день змагань у парній стрільбі з пневматичного пістолета (ПП-МІХ) Юлія Ісаченко та Дмитро Бобор здобули золоту медаль. На наступний день у особистій першості з пневматичного пістолета (ПП-3) серед кадетів Юлія Ісаченко знову стала чемпіонкою. Спортсменка була відзначена кубком за зайняті призові місця у всіх категоріях змагань.
Ольга Лепська у третій день турніру зайняла друге місце змагавшись у фіналі.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)