На Кіровоградщині землі повертають до комунальної власності
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31330_1.jpg)
Новоукраїнська місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про повернення до комунальної власності земельних ділянок загальною вартістю понад 1 млн грн, незаконно наданих в резервування.
Зокрема, за рішенням Синицівської сільської ради вказані землі були наданні в резервування ФГ «Прибужське».
На підставі вищезазначеного рішення укладено угоду резервування, за якою землі фактично передано в строкове платне користування. Дане рішення органу місцевого самоврядування та угода є незаконними, оскільки надання прав користування земельними ділянками на умовах резервування законодавством не передбачено.
У позові місцевий прокурор вимагає скасувати рішення сільради, визнати недійсними угоду резервування та зобов’язати господарство повернути земельні ділянки до комунальної власності.
На даний час, господарським судом Кіровоградської області відкрито провадження у справі.
Прес-служба прокуратури Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)