На Кіровоградщині збільшили площі під висадку овочів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57510_1.jpg)
У довоєнний період промислове постачання овочевої та ягідної продукції забезпечувалося аграріями Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей.
Наразі там тривають активні бойові дії. Звичайно це може спричинити певний дефіцит серед споживачів.
- У рамках Всеукраїнської програми «Сади Перемоги» аграрії Кіровоградської області більше ніж на 15% збільшили площі під висадку овочів, - повідомила обласній військовій адміністрації заступниця директора департаменту агропромислового розвитку Валерія Фурманова.
За її словами не варто очікувати, що за рахунок власного виробництва в області буде повністю задоволено попит на цю групу товарів. Суть програми полягає у залученні усіх громадян до спільного вкладу у нашу перемогу.
– Не обов'язково потрібно гнатися за масштабами і об'ємами. Хтось посадить мікрозелень у себе у квартирі, хтось замість квітів висадить кілька кущів помідорів або інших овочів. Тим самим ви долучитися до спільної роботи, - наголосила Валерія Фурманова.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)