На Кіровоградщині завершено роботи з ліквідації наслідків негоди
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51880_1.jpg)
14 червня пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області 7 разів залучались для надання допомоги комунальним службам по спилювання та прибиранню аварійних дерев.
Так, 4 виїзди минулої доби здійснили бійці 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький, які прибрали дерево по провулку Першотравневому, де воно упало на газову трубу, на вулицях Полтавській, Генерала Родимцева та Кавалерійській, де повалені дерева перешкоджали рухові пішоходів і транспорту. Крім того, таку ж допомогу надавали рятувальники 26 ДПРЧ м. Благовіщенське та 30 ДПРЧ смт Вільшанка, які прибрали дерева з проїжджої частини автодоріг. А у м. Знам’янка бійці 18 ДПРЧ розпиляли та прибрали дерево, яке впало на житловий будинок.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)