На Кіровоградщині запрацювала ще одна мобільна медична бригада (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58928_1.jpg)
У рамках меморандуму про співпрацю між Кіровоградською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України та Гайворонським Центром первинної медико-санітарної допомоги (Голованівський район), громада отримала автомобіль.
Лікарі мобільної бригади уже розпочали виїзди у ФАПи сіл громади і проводять консультативні прийоми. Також хворим безоплатно надаватимуться ліки для амбулаторного лікування певних захворювань.
Нагадаємо, що у рамках цього проєкту, мобільна медична бригада із 23 грудня працює і у Петрівській громаді Олександрійського району.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)