На Кіровоградщині запрацювала мобільна медична громада
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58905_1.jpg)
За підтримки Данського Червоного Хреста в Петрівській громади від сьогодні запрацювала мобільна медична громада
Наданню медичних послуг населенню у такому форматі передувало підписання угоди про співпрацю між Петрівським центром первинної медико-санітарної допомоги і Кіровоградською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України, відповідно до якої, первинка отримала у користування новий автомобіль і медикаменти.
Лікар і дві медичні сестри виїжджатимуть у населені пункти громади для надання первинної медичної та лікарсько-консультативної допомоги жителям віддалених куточків Петрівщини. Також безоплатно надаватимуться ліки для амбулаторного лікування певних захворювань.
Медикаменти, заробітна плата і утримання автомобіля забезпечуватиметься за рахунок фінансової підтримки Данського Червоного Хреста.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)