На Кіровоградщині закликають не ігнорувати сповіщень про повітряну тривогу (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60078_1.jpg)
Працівники Кропивницького районного управління ГУ ДСНС в області перевірили, чи знайомі з правилами пожежної безпеки жителі громад та чи дотримуються їх у своєму повсякденному житті.
Цього дня інформаційно-роз’яснювальну роботу проводили з мешканцями міст Кропивницького, Долинської, Знам’янки, Бобринця та селищ Новгородка, Компаніївка, Олександрівка і Устинівка.
Незалежно від сезону, це питання завжди залишається актуальним. Учасники профілактичного відпрацювання, спілкуючись із мешканцями міст та селищ, закликали не ігнорувати сповіщень про повітряну тривогу, нагадали алгоритм дій у разі виявлення боєприпасів та їх небезпечних уламків, розповіли про ситуацію з пожежами та іншими надзвичайними подіями, які виникали в області від початку цього року, та про їх негативні наслідки, а ткож про основні причини та способи запобігання пожежам.
Під час бесід з громадянами рятувальники звертали особливу вагу на те, що найбільше викликів до Служби порятунку «101» надходить саме з житлового сектора і найчастіше повідомляють про пожежі, причинами яких є недотримання правил пожежної і техногенної безпеки або свідоме нехтування ними.
Надзвичайники вкотре застерегли громадян від спалювання сміття біля житлових будинків й господарчих споруд, сінників та дерев’яних парканів, а також надали поради, до яких служб необхідно звертатися, якщо трапилась надзвичайна подія.
Аби такі життєво важливі поради та настанови не загубилися у щоденному інформаційному потоці, кожен співрозмовник отримав від працівників
Служби порятунку листівки з правилами безпечної життєдіяльності.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)